דלתות חדשות בהזמנה אישית

דלתות יד שניה או דלתות משומשות, למה זה טוב ?

למה שווא לקנות דלתות יד שניה או דלתות משומשות ?
כי לקנות דלתות בזול זה קל. אם אתה מחפש דלת בזול, ואם את רוצה דלת משומשת במחיר זול, אנחנו ניתן לכם את המענה.

לעיתים קרובות אנשים מבצעים שיפוץ מאסיבי בביתם או שהם בונים בית ומגיעים לשלב בו הם זקוקים לדלת במהירות. לעיתים כי הם קצת התמהמהו עם הזמנת הדלת במועד הנכון, לעיתים כתוצאה מאילוצים כלכליים, ולעתים כי לא מצאו את הדלת המעוצבת שהם תמיד רצו.

דלתות יד שניה נותנת את המענה לקהלי היעד השונים ע"י כך שהיא מלקטת דלתות שפורקו מבתי לקוחות שאצלם הותקנו דלתות אחרות ודלתות משומשות. החברה בודקת את תקינותן ומוודאה שאין בהן תקלות שעלולות להשפיע על איכותן ותפקודן התקין.

לאחר הסלקציה הקפדנית, מצלמים את הדלתות ומעלים את תמונותיהן לאתר הבית ומציגים אותן כמו שהן במציאות, בלי תרגילים, בלי שטיקים, ומבלי להסתיר כלום. המטרה: מי שקונה, יודע טוב מאד מה הוא קונה.

הייתרונות המהותיים בדלתות יד שניה באים לידי ביטוי במהירות התגובה, בעצם העובדה שהדלתות המוצגות באתר האינטרנט הן הדלתות הקיימות במחסני החברה וניתן לקחת את הדלתות מהיום להיום.
הזמינות הגבוהה היא שחוסכת המון טירחה וזמן בהליכי הבניה ו/או השיפוץ שמבצעים בנכס.

 החברה מחזיקה במלאי גם משקופים למידות הסטנדרטיות של הדלתות, בחלק מהמקרים יהיה צורך בהזמנת משקוף שאורכת כמה ימים, עדיין זה יהיה מהיר יותר מכל הזמנת דלת אחרת, וזה כלול במחיר המוצג באתר.

הנכם מוזמנים להמליץ עלינו לחבריכם, להעביר הלאה את הקישור: http://dlatotsharon.coi.co.il/ ובכך לסייע לחברים שלכם במקרה והם זקוקים לדלת זולה ב - 30% ממחירי השוק ובמהירות תגובה שאין לאחרים.
ככה קונים דלתות בזול וחוסכים הרבה מאד כסף.

בקרו אצלנו ותהנו, עשו לנו לייק בפייסבוק.

בברכה,
צוות דלתות יד שניה

תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק